صنایع دستی اعیاد ملی مذهبی

صنایع دستی اعیاد ملی مذهبی

صنایع دستی و اعیاد ملی و مذهبی مکمل مناسبی برای یکدیگر میباشند. چرا که صنایع دستی عرضه کننده انواع هدایای ارزنده و متفاوت است و اعیاد مختلف مناسب برای اهدای هدیه.

این همپوشانی آفریننده یک چرخه پر انرژی زیبا و ارزشمند است. نه تنها صنایع دستی ایران بلکه بویژه صنایع دستی اصفهان نیز به عنوان ویترین صنایع دستی ایران چنین است. ما در طی سال با مناسبت های گوناگونی روبرو میباشیم که بدان مناسبت هدیه میدهیم، عید نوروز، روز پدر، روز مادر،…. هر کدام از این مناسبت‌ ها الزامات خاص خود را در انتخاب هدیه دارند. حوزه صنایع دستی با زیر مجموعه های متنوع و محصولات مختلف بهترین گزینه برای انتخاب یک هدیه ارزنده و ماندگار است.

 

کدامین شاخه های صنایع دستی مناسب تره؟

شاخه های متنوع صنایع دستی امکان انتخاب گسترده‌ای را برای خرید صنایع دستی به عنوان هدیه فراهم نموده است. هر کدام از این شاخه ها با عرضه محصولاتی زیبا و کاربردی در برابر انتخاب شما قرار دارند، مثلاً در حوزه خاتم کاری روی مس با محصولات جذاب و متنوع روبرو میباشیم. همین‌گونه است سایر شاخه‌ های اصلی چون میناکاری، فیروزه کوبی، مس و پرداز، ترمه، قلمزنی و….

لیکن نکته مهم در انتخاب هدیه از حوزه صنایع دستی، شخص یا نهاد و یا سازمان هدیه گیرنده است. هدیه باید متناسب با جایگاه اجتماعی و اداری در هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی باشد. مثلا انتخاب هدایای مدیریتی با انتخاب هدایای دوستانه یا فردی فرق بنیادین دارند. که در هنگام تهیه آن می بایست به ویژگی های مختلف هدیه گیرنده دقت کافی مبذول داشت. با صنایع دستی اعیاد ملی و مذهبی رنگی دیگر میگیرند.

 

هفت گردون و اعیاد گوناگون و مناسبتها

هفت گردون با ارائه پکیج های انحصاری از گلچین صنایع دستی و محصولات جانبی به پیشواز عباد می رود. شاخه های گوناگونی چون حکاکی روی مس جایگاهی خاص در پکیج ها دارند. هفت گردون با صنایع دستی اعیاد ملی و مذهبی را گرامی میدارد.

faezeh1
ارسال دیدگاه