خرید صنایع دستی فرصت محدود تا عید نوروز

اشتغال زائی در حوزه صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی
خرید صنایع دستی فرصت محدود تا عید نوروز مانده است. چرا خرید صنایع دستی را به عنوان هدیه نوروزی پیشنهاد مینماییم؟ زیرا که صنایع دستی ایران همچون عید باستانی نوروز برگرفته از روح فرهنگ تمدن و ارزش‌های اصیل ملی و ایرانی است. صنایع دستی ایران با طیف پرشماری از محصولات متنوع و هدایای ارزنده گزینه مناسبی جهت انتخاب است. همچنین صنایع دستی اصفهان به عنوان سمبلی از زیبایی، اصالت و جذابیت. خوشبختانه امروزه شاهد گسترش فرهنگ خرید صنایع دستی به عنوان هدیه در جامعه هستیم. به ویژه در سازمان ها و مؤسسات بزرگ دولتی و خصوصی، این رویه میرود که نهادینه شود.
صنایع دستی ایران زیبا، اصیل و کاربردی جهت تهیه هدایای خاص، هدایای مدیریتی و هدایای سازمانی.

فرصت ها را از دست ندهیم

با توجه به اینکه مجموعه صنایع دستی مجموعه تولیدات دست ساز هنرمندان و استادکاران است، روند تولید آن خاص میباشد. پس بهتر است اندکی فرصت باقیمانده تا عید نوروز را جهت تهیه هدایای صنایع دستی از دست ندهیم. محصولات زیبا و جذاب از شاخه های متنوع و پرشمار صنایع دستی جهت انتخاب عرضه گردیده. شاخه هایی چون میناکاری، فیروزه‌کوبی، خاتم کاری روی مس، قلمزنی، قلمکار و…
همچنین سایر عناوین چون ترمه، سفال و سرامیک، حکاکی روی مس، پرداز و…
با خرید صنایع دستی فرصت محدود تا عید نوروز را از دست ندهیم.

هفت گردون خلق فرصت‌ های تازه

هفت گردون با ارائه پکیج های ویژه از محصولات صنایع دستی نفیس و محصولات جانبی فرصتی تازه خلق کرده است. بسته بندی شکیل و وزین، چیدمانی زیبا و متفاوت و متغیر بودن هدایا بر مبنای خواست مشتریان از ویژگی‌ های آن است. پکیج های فوق بهترین گزینه جهت خرید صنایع دستی، فرصت محدود تا عید نوروز است.
این هدایا پوشش دهنده سلیقه ها و بوجه های متفاوت است. هدایای میناکاری تا هدایای حکاکی روی مس. با هفت گردون تفاوت اصالت را احساس کنید.
faezeh1
ارسال دیدگاه