رونق بازار صنایع دستی رونق اقتصاد ملی است

رونق بازار صنایع دستی رونق اقتصاد ملی است
رونق بازار صنایع دستی رونق اقتصاد ملی است، اگر عزمی همگانی در پی آن باشد، چرا که صنایع دستی ایران تماماً متکی به مواد اولیه داخلی، تکنولوژی بومی و صنعتگران و هنرمندان داخلی است و از همه مهم تر بی نیاز از ارزهای خارجی و یا واردات مواد اولیه خارجی است.

چه باید کرد؟

نخستین و مهم ترین گام فرهنگ سازی در سطح ملی پیرامون این امر میباشد. بویژه دستگاه های تبلیغاتی عمومی و خصوصی باید طلایه دار این گام مهم باشند. خرید صنایع دستی باید هم چون کالاهای اساسی در سبد کالای خانوار جایگاهی در خور داشته باشد. چه به عنوان محصولات مورد نیاز و کاربردی در زندگی روزانه و یا به عنوان هدایای مورد نیاز و مناسبتی و… رفع موانع و مشکلات حقوقی و فنی توسط مسئولان روزانه و یا به عنوان هدایای مورد نیاز و

مناسبتی و … رفع موانع و مشکلات حقوقی وقتی توسط مسئولان ذی ربط، سهولت در امر پرداخت، تسهیلات کم بهره و معافیت مالیاتی برای تولید کنندگان این عرصه، ترغیب مجموعه های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی به تهیه هدایایی اداری مورد نیاز خود از عرصه صنایع دستی ایران و بسیاری راهکارهای دیگر.

گستره بی نظیر جغرافیائی تولید و تنوع فراوان زیر مجموعه های صنایع دستی ایران چون خاتم کاری روی مسی، میناکاری، فیروزه کوبی، حکاکی روی مس ، فرش و گلیم دست بافت و… دلیل محکمی است در حمایت همه جانبه از رونق بازار صنایع دستی در عرصه اقتصاد ملی ایران.
بازرگانی هفت گردون خیال با سالها حضور خلاق در عرصه تولید و عرضه متفاوت هدایای صنایع دستی ایران و صنایع دستی اصفهان در خدمت متقاضیان عزیز است.
faezeh1
ارسال دیدگاه